Pożyczka online – tylko z Aasa Polska

Pożyczki gotówkowe już wiele lat temu zadomowiły się na rynku finansowym w naszym kraju, ale obecnie diametralnej zmianie uległ sposób ich uzyskiwania. Nie da się ukryć, że obecnie większość spraw, w tym również środki finansowe, załatwiamy za pośrednictwem internetu, dlatego olbrzymią popularność zyskuje pożyczka online, oferowana nie tylko przez banki. Można ją otrzymać również w innych instytucjach pozabankowych, takich jak Aasa Polska, ciesząca się zaufaniem stale rosnącej liczby klientów.

Profesjonalizm i doświadczenie.

Wchodząc na stronę internetową wybranego pożyczkodawcy, mamy możliwość łatwego zapoznania się ze wszystkimi warunkami, na których jest udzielana pożyczka ratalna online w wybranej przez nas wysokości. Taka nowoczesna, ale jednocześnie funkcjonalna i łatwa w obsłudze witryna, to prawdziwa wizytówka, świadcząca o profesjonalizmie i poważnym podejściu do każdego klienta. Może on w prosty sposób określić, jaką kwotę chce pożyczyć, wybrać najkorzystniejszy okres spłaty, a jedyną formalnością będzie wypełnienie krótkiego wniosku.

Brak zbędnych formalności – zaleta nie do podważenia.

Największą bolączką wielu oferowanych przez banki pożyczek gotówkowych był zazwyczaj nadmiar formalności i wymagań stawianych przed potencjalnym pożyczkobiorcom. Cała procedura, począwszy od złożenia wniosku, poprzez weryfikację aż po wypłatę pieniędzy zajmowała niekiedy nawet kilka dni, co skutecznie zniechęcało do skorzystania z tego typ usług. Aasa Polska całkowicie zmieniło zasady uzyskania pożyczki, wprowadzając szybką weryfikację klienta, który musi tylko w zamieszczonym na stronie wniosku podać najważniejsze dane osobowe. Również stawiane mu wymagania zostały ograniczone tylko do tych niezbędnych, czyli stałego adresu zameldowania oraz udokumentowanego dochodu, umowy o pracę, renty lub emerytury.

Pożyczka online jest dostępna praktycznie przez całą dobę dla każdego, kto ma ukończone co najmniej 20 lat. Została także ściśle określona górna granica wieku, która w tym przypadku wynosi 80 lat. Kiedy zostanie złożony wniosek, to czas oczekiwania na jego weryfikację nigdy nie przekracza jednego dnia, a odpowiedź pozytywna oznacza natychmiastowe przesłanie warunków przyszłej umowy na adres mailowy. Trzeba się z nimi zapoznać przed złożeniem podpisu, podobnie jak z harmonogramem spłaty poszczególnych rat. Wszystkie dokumenty dostarczane są do domu lub firmy klienta za pośrednictwem kuriera, a ich podpisanie kończy wszystkie formalności i pozostaje tylko poczekać na wypłatę pieniędzy, przelewanych na podany w umowie numer konta.